Panoráma resort

Ubytovanie v lone Vysokých Tatier

img

Panorama Resort apt. 215

Doprajte si oddych a načerpajte silu z prírody priamo v srdci Vysokých Tatier

Spoločnosť Exclusive design ponúka moderný a plne vybavený apartmán s terasou a nádherným výhľadom na okolité hory, v jednom z TOP stredísk Vysokých Tatier na Štrbskom Plese, v hoteli Panorama Resort.

Panorama Resort je nový hotelovo - apartmánový komplex, nachádzajúci sa v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Vznikol rekonštrukciou a dostavbou bývalého hotela Panorama, ktorý svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa a jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti desiatok kilometrov. Pôvodný hotel Panorama bol otvorený v roku 1970 pri príležitosti konania sa Majstrovstiev sveta v klasických lyžiarskych disciplínach. Od roku 2008 prešiel hotel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka možnosť hotelového aj apartmánového ubytovania.

Poloha hotela PANORAMA RESORT má charakter prírodných liečebných a klimatických kúpeľov a Štrbské Pleso je zároveň jedným z najznámejších slovenských športových stredísk.