Dovalovec

Výnimočné bývanie v srdci Liptova

img

Apartmány a byty Dovalovec

Výnimočné bývanie v srdci Liptova

Spoločnosť EXCLUSIVE DESIGN v súčasnosti ponúka možnosť kúpi bytu alebo apartmánu v jednom z dlhodobo najnavštevovanejších regiónov v SR na Liptove. Pre turistov ponúka obrovské množstvo atrakcií a možností na strávenie dovolenky. Projekt Dovalovec je určený hlavne na bývanie pre ľudí, ktorí vyhľadávajú tichú lokalitu vzdialenú od ruchu veľkomesta, ale zároveň aj pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú k svojmu životu pohyb a aktivity v prírode. Je zaujímavý pre podnikateľov ako investičná príležitosť s možnosťou odpočtu DPH pri apartmánoch a štúdiách alebo aj natrvalé bývanie s možnosťou čerpania hypotéky.

Areál Dovalovec je situovaný v blízkosti Liptovského Hrádku, pred mestskou časťou Dovalovo. Areál Dovalovec je rozdelený podľa využitia na časť určenú na trvalé bývanie a časť rekreačnú – penzión so štúdiami a apartmánmi. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s terasou, kongresová miestnosť s kapacitou 70 osôb a herňa. Obidve časti majú samostatné vstupy a sú oddelené aj v relax zóne zeleným plotom.V areály bude vybudované multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, exteriérové wellness so saunami a vonkajšími kaďami a oddychová zóna. Pri obidvoch častiach budovy budú vybudované parkovacie plochy a prístrešok pre bicykle a rafty.

Služby

Majitelia apartmánov, študií a bytov a aj návštevníci penziónu budú mať k dispozícii recepciu, kaviareň, raňajkáreň s lobby barom, reštauráciu a priestory na organizovanie osláv, podujatí, kongresov a konferencií.

V areáli Dovalovec bude vybudované exteriérové wellness s bazénom pod holým nebom, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, ako aj ďalšie atrakcie pre našich najmenších návštevníkov.

V blízkosti objektu je plánovaná zastávka raftérskej cesty.

Správcovská spoločnosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov alebo jej dcérska spoločnosť, bude zabezpečovať okrem tradičných činností spojených so správou týchto priestorov, taktiež aj marketing a vyťažovanie. Zároveň bude poskytovať aj služby starostlivosti, napr. upratovanie, žehlenie, výmena posteľnej bielizne, výmena kúpeľňového prádla, hotelový servis, zapožičanie detskej postieľky, prenájom parkovacieho miesta, ai. podľa aktuálneho cenníka. Služby spojené s komerčným prenajímaním apartmánov, štúdií a bytov budú založené na aktívnej akvizičnej činnosti zameranej na získavanie návštevníkov využitím výbornej lokality objektu a skúsenosťou investora s podobným druhom ubytovania, s cieľom maximalizovať obsadenosť a výnosy jednotlivých majiteľov.

Bytová časť

V bytovej časti sa nachádza 6-trojizbových bytov a 2-dvojizbové podkrovné byty s obrovskými terasami. Súčasťou každého bytu (okrem podkrovných) je jedna pivnica pri byte na príslušnom poschodí a jedna pivnica v suteréne (prístupná zvonku). Byty na prvom, druhom a treťom nadzemnom podlaží majú dve terasy, byty na štvrtom podlaží sú podkrovné s jednou terasou. Každý byt môže byť vybavený krbom.

Vedľa bytovej časti bude vybudované parkovisko a oddychová „zelená“ zóna.

Investičné Štúdiá a Apartmány

V penzióne bude vybudovaných 8 dvojizbových apartmánov a 11 jednoizbových apartmánov s kapacitou 55 lôžok a 25 prísteliek.

Štúdiá a apartmány majú vlastnú recepciu, so sociálnym zázemím pre verejnosť, kanceláriu, prevádzkara a sklady v suteréne. Reštaurácia má kapacitu 50 osôb a terasu. K dispozícii bude aj lobby bar a kaviareň/raňajkáreň s kapacitou 50 osôb. Kongresová/spoločenská miestnosť umiestnená nad reštauráciou má kapacitu 70 osôb. Nad kongresovou miestnosťou bude priestor v podkroví určený na herňu (možnosť odpočtu DPH).

Okolie

Atraktívna poloha v tichej lokalite neďaleko od mesta má predpoklady zaujať náročných klientov. Objavte viac z projektu na stránke www.dovalovec.sk a nájdite si svoj vysnívaný byt alebo apartmán.

V okolí areálu Dovalovec sa nachádza:

  • lyžiarske stredisko Jasná 30km / 25min
  • lyžiarske stredisko Štrbské pleso 35km / 30min
  • lyžiarske stredisko Žiar / Dolinky 20km / 25min
  • lyžiarske stredisko Závažná Poruba/Opálisko 15km / 20min
  • lyžiarske stredisko Lučivná 40km / 30min
Viac informácií na dovalovec.sk