Exclusive Design

Kúpeľňa - oáza relaxu a pokoja

img

Exclusive Design

Kúpelňa - oáza relaxu a pokoja

Hlavným zámerom našej spoločnosti je poskytnúť zákazníkovi kompletné služby pri zariaďovaní interiéru (kúpeľňa, hala, chodba, ...), príp. exteriéru (fasáda, terasa, ...). Naša práca začína poradenstvom pri výbere materiálov, konzultáciou so zákazníkom, následne spracovaním vyslovených požiadaviek a špecifikovaných materiálov do grafickej podoby. V prípade, že sa zákazník rozhodne pre kúpu tovaru v našej spoločnosti, tovar mu dovezieme až domov. Ak ani to nestačí, sme pripravení zakúpený materiál zabudovať, obrázok premeniť na realitu.. (samozrejme to všetko s vykonaním „autorského dozoru“).

Naša spoločnosť sa zaoberá designom a zariaďovaním interiérov, ponúkame Vám aj grafický 3D návrh, ktorý zhmotní Vaše predstavy ešte pred realizáciou a ušetrí peniaze aj čas pri prípadných zmenách. Samotnú realizácu zabezpečujú vyškolení pracovníci za dohľadu designera, čím je zabezpečená najvyššia kvalita prevedených prác a 100% dodržanie Vami odsúhlaseného grafického návrhu.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosť je predaj keramických obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky, vodovodných batérií, stavebnej chémie. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou, že produkty z našej ponuky spĺňajú požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka. Aby sme predišli nepríjemným prekvapeniam, ktoré sa môžu vyskytnúť po realizácii Vašich predstáv, vieme vypracovať grafický 3D návrh, ktorý Vám zhmotní Vaše predstavy ešte pred samotnou realizáciou a ušetrí peňažné prostriedky vynaložené pri prípadných zmenách. Môžeme Vám pomôcť aj grafickým návrhom Vašej fasády.

Zamestnávame vyškolených obkladačov. Samotná realizácia je koordinovaná a kontrolovaná dizajnérom a stavebným majstrom, čo zabezpečuje najvyššiu kvalitu prevedených prác a 100% dodržanie Vami odsúhlaseného grafického návrhu.


img
Naše práce
portfolio
img
Originály
originals
img
Kontakt
get in touch


Spokojní zákazníci!

Spokojný zákazník, devíza do budúcnosti